Čo sú to EOSky?

Svieža mánia z USA
EOS, alebo aj skratka názvu firmy Evolution of Smooth, je trendová americká kozmetika, ktorá dobíja trhy po celom svete. Je farebná, svieža, originálna a riadi sa heslom, že v jednoduchosti je krása. Kombinuje svieže príchute a vône s funkčným dizajnom. Dohromady prináša len to najlepšie v tom najlepšom. Už ste stihli podľahnúť tomuto farebnému uragánu?

 

100% prírodné zloženie
Žiadna chémia. EOSky, to sú balzamy a krémy na ruky vždy s takmer 100% prírodným zložením. Každý balzam na pery obsahuje vitamín E, bambucké maslo a jojobový olej. Krém na ruky je zasa obohatený o antioxidanty, výživné bambucké maslo, ovos a aloe.
Všetky výrobky sú hypoalergénne, dermatologicky testované, bez parabénov, bez gluténu, bez petrolátov a ftalátov a sú bezlepkové. Sú vyrábané z pravých ovocných a rastlinných výťažkov a ich chuť a vôňa je naozaj verná originálu.

 

Na obale (ne)záleží
Charakteristické a nezameniteľné vajíčka, to je tvar, ktorým si EOSky získali celý svet. Krásne balzamy na pery potvrdzujú heslo, že jedia aj oči. Podarené dizajnové balenie je drobné, šikovné do kabelky a má štýl. Podobne sú na tom aj ostatné výrobky z dielne EOS. Skrátka, chutia a voňajú rovnako dobre, ako vyzerajú... veď sa presvedčte sami.

Instagram a vy

Sledujte nás

Nakupuj zvýhodnene

Nad 28 Eur neplatíš poštovné!

automaticky, jednoducho, bez kupónu

Nad 39 Eur 10% zľava

kupón: free10

* pre uplatnenie kupónu, prosim vložte tento kód v košíku do políčka zľavové kupóny